Fotogalerie 2014

Stavba hřiště u školy

V areálu u základní školy započala v měsíci červenci stavba víceúčelového hřiště. Stavbu provede Stavební sdružení Boštík, s.r.o. Poříčí u Litomyšle. Tato firma byla vybrána ze tří oslovených firem, protože její cenová nabídka byla nejnižší. Stavba bude financována z rozpočtu obce. Celková cena bude 1.142 tis. Kč.

Informační cedule

Zastupitelé schválili smlouvu s firmou Rafael info art, s.r.o., jejímž předmětem je dodávka a montáž informačně orientačního značení sportovních, turistických a komunálních cílů. Cena dodávky je 84 tis. Kč. Tabule byly nainstalovány během měsíce srpna 2014.

III. Silvestrovský turnaj ve stolním tenise

Letošní silvestrovský turnaj proběhl poslední sobotu před příchodem nového roku. Ve stejný den bylo i několik turnajů v okolí Trstěnice a tak mnoho hráčů dalo, bohužel, přednost jinému turnaji. Nakonec dorazilo okolo 20 hráčů, kteří si nedarovali žádný míček. Ve finále byl poprvé od konání tohoto turnaje i „náš“ zástupce Karel Šebesta, který porazil v utkání Lukáše Proppera ze Sádku a nejcennější sošku si odnesl právě on! Na třetím místě se umístil Roman Coufal (také ze Sádku).

Po dokončení dvouher se rozjel turnaj čtyřher, do kterého se zapojilo 8 dvojic. Do finále se probojovala opět jedna dvojice z Trstěnic a to Karel a Radek Šebestovi, kteří bojovali proti sádecké dvojce Propper L. - Coufal. Vítězství nakonec patřilo dvojici ze Sádku, kluci Šebestovi se umístili na druhém místě a třetí flek patřil, jak jinak než, sádecké dvojici a to T. Baumrukovi – M. Propper.

Díky Všem, kteří přijeli do Trstěnice, našim „třenickým“ reprezentantům o především všem organizátorům. Na Velikonočním turnaji, 4. dubna 2015 na viděnou.